دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 41708 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

تاثیر روش ها و کارکردهای مسئولیت اجتماعی شرکت بر صنعت بانکداری در رومانی

عنوان انگلیسی
Impact of Corporate Social Responsibility Practices on the Banking Industry in Romania ☆
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
41708 2015 5 صفحه PDF 9 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Economics and Finance, Volume 23, 2015, Pages 712–716

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

1. مقدمه

2.2 مسئولیت اجتماعی شرکت- روش (عملکرد) و مطالعات

3. مسئولیت اجتماعی شرکت در صنعت بانکداری رومانی

3.1 روش ها و کارکردهای بانک های رومانیایی

جدول 1. ارزیابی روش ها و کارکردهایCSR بانک ها در رومانی

3.2 توسعه یک مدل CSR برای صنعت بانکداری

شکل 1. مدل CSR صنعت بانکداری رومانیایی

4. نتیجه گیری
ترجمه کلمات کلیدی
صنعت بانکداری - کارایی -
کلمات کلیدی انگلیسی
CSR; banking industry; framework og CSR; performance ;
ترجمه چکیده
مقاله حاضر بررسی می کند که چگونه مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) به ارزش آفرینی در صنعت بانکداری، و در دوره های بی ثباتی مالی کمک می کند.شناخت عناصر کلیدی CSR به تحقق اصول این مفهوم و همچنین افزایش سهم بازار، بهبود و ارتقا سود در رتبه بندی بانک منجر می شود. پژوهش حاضر به عنوان یک مدل CSRکه در بانک های رومانیایی پیاده شده به وضعیت کنونی در رومانی می پردازد. صنعت بانکداری که در دوران بی ثباتی اقتصادی به سر می برد باید در جهت حفظ تعادل در بازار مالی تلاش کند. تحقیق حاضر به مدیران بانک ها کمک می کند فعالیت هایی را شناسایی کنند که باید به نفع مشتریان و جامعه انجام داده و به سمت یک دستورالعمل پایدار گام بردارند. در پایان مطالعه، یافته ها ارائه شده و الزامات و ضروریات موضوع بحث می شوند.
ترجمه مقدمه
مفهوم مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) مفهوم جدیدی در صنعت بانکداری نیست، اما در وضعیت اقتصادی فعلی این مفهوم بهترین راه حل برای یکپارچه سازی و ادغام اصول اخلاقی در فعالیت های بانکی است. CSR به عنوان ادغام داوطلبانه موضوعات اجتماعی و زیست محیطی در پروسه تصمیم گیری سازمانی تعریف شده است (Soana, 2011). مفهومCSR که بطور فزاینده در صنعت بانکداری استفاده می شود ابزاریست برای توسعه یک تصویر مثبت و جذب مشتریان جدید. جذب مشتریان جدید قطعا متضمن یک سری عوامل است. در رومانی، صنعت بانکداری متحمل تغییراتی در زمینه اعتبار شده است، بنابراین بانکداران به دنبال یافتن راه های مختلفی برای حفظ تعادل در بازار مالی هستند. تجربه پیاده سازی CSR و اصول اخلاقی در صنعت بانکداری به این ایده منجر می شود که مسئولیت اجتماعی و اصول اخلاقی در بخش بانکداری ابزار بازاریابی برای برقراری ارتباط با ذینفعان هستند و نه بخش یکپارچه از آنها (Burianová and Paulík, 2014). این مقاله به ارزیابی فعالیت های یکپارچه CSR می پردازد که به توسعه مزایای مشتری و جامعه و همینطور توسعه در بازار مالی کمک می کنند. در بخش نخست مقاله مرور بر ادبیات در زمینه CSR ارائه می شود. در ادامه مقاله به شرایط و اوضاع و احوال از کشورهای مختلف پرداخته می شود. در بخش آخر به تکامل صنعت بانکداری در رومانی و مدلی از CSR که در بانک های رومانیایی پیاده شده و در نهایت نتیجه گیری و جهات تحقیقات آتی پرداخته می شود.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله تاثیر روش ها و کارکردهای مسئولیت اجتماعی شرکت بر صنعت بانکداری در رومانی

چکیده انگلیسی

The purpose of this paper is to explore how the corporate social responsibility (CSR) contributes to value creation in the banking industry, and during periods of financial instability. Understanding the key elements of CSR contributes to the fulfillment of the principles of this concept and to the increase of market share, profit and advancement in bank rankings. The present research will be based on the current situation in Romania, being developed a model of CSR applied in Romanian banks. Being in a time of economic instability, the banking industry must make efforts to maintain equilibrium in the financial market. This research can help bank managers to understand what activities to do in the benefit of customers and the community, in order to move towards a sustainable directive. At the end of the research, the findings are presented and the imperatives of the topic discussed.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.