دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 42555 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

یک رویکرد اجرایی تأثیرمحور در تحقیقات بازاریابی تجاری (کسب و کار): مقدمه ای بر موضوع خاص در مورد «اجرای استراتژی ها و تئوری های بازاریابی B2B و مدیریت فروش»

عنوان انگلیسی
An impact-oriented implementation approach in business marketing research: Introduction to the Special Issue on “Implementing Strategies and Theories of B2B Marketing and Sales Management”
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
42555 2015 9 صفحه PDF 16 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Industrial Marketing Management, Volume 45, February 2015, Pages 3–11

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

1. مقدمه

2. اشکال متعدد اجرایی

2.1 اجرا در تحقیق بازاریابی

2.2 بازاریابی تجاری و اجرای آن

2.3 اشکال و مدل های اجرا- طبقه بندی

3. پیچیدگی برای تئوری اجرا

3.1 محرک های پیچیدگی

3.2 فضای اجرایی

شکل. 1. فضای پیاده سازی تحقیقات (RIS).

4. مقالات در این مورد خاص در «استراتژی های اجرایی و فرضیات بازاریابی B2B و مدیریت فروش»

شکل. 2. تعیین موقعیت مقالات ویژه نامه در فضای اجرای تحقیقات (RIS).

5. نتیجه گیری
ترجمه کلمات کلیدی
بازاریابی سبز - تئوری عمل - اجتماعی-مواد - مصرف سبز - روش مردم نگاری - بازاریابی به عنوان عمل - پایداری
کلمات کلیدی انگلیسی
Marketing management; Marketing implementation; Business marketing; Sales management; Strategic marketing
ترجمه چکیده
نگرانی های جدی در خصوص شکاف بین تئوری- عمل در تحقیقات در بازاریابی تجاری وجود دارند. یکی از جنبه های کلیدی، ارتباط و توانایی اجرای نتایج است. هدف فراگیر از این مورد خاص «از چارچوب استراتژی ها به ارزش در استفاده: اجرای استراتژی ها و تئوری های بازاریابی و مدیریت فروش B2B»، این است که درک اجرای مدیریتی افزایش یابد. با چهار هدف در مقدمه ی این مقاله داریم. ابتدا، اجرا را به عنوان یک مفهوم مورد بحث قرار می دهیم و این کار با دادن دیدگاه های مختلف و ابهام قابل ملاحظه است. دوم، جنبه هایی را تعیین و تجزیه و تحلیل می کنیم که بر پتانسیل ادامه ی تحقیقات مرتبط اجرایی و چالش بر فرایند اجرا تأثیر می گذارد. در نتیجه، یک چارچوب اجرایی را برای استفاده در نوع سوم پیشنهاد می کنیم: برای معرفی مقاله ها در این مسئله ی خاص، با نشان دادن یک دستور کار برای افزایش ارتباط مدیریتی در تحقیقات آینده ی بازاریابی کسب و کار، به این نتیجه می رسیم.
ترجمه مقدمه
بازاریابی یک نظم و انضباط متناقض است. همزمان به عنوان یک مورد توجه محور و تمایل در ساختار تئوری پیشرفته ، دیده شده است و برای عدم اجرای کاربردی نقد شده است و در ارتباط مدیریتی هم ضعیف بوده است. این نوع از کشش در بیشتر زمینه ها کاربردی بوده است: همیشه دانشمندانی وجود دارند که دانش جدید را برای محققانی که می خواهند در تولید نتایج اجرایی مرتبط سریع پیشرفت داشته باشند، دنبال می کنند. بنابراین علی رغم تمایل ها برای ترکیب «دقت زیاد» به طور خاص و «ارتباط» مدیریتی یا اجتماعی، و تلاش برای برنامه تحقیقاتی میان آکادمیک ها و شاغلین، نگرانی های جدی وجود دارند که فاصله ی تئوری- عملی در حقیقت به طور گسترده ای در حال رشد است. این یک هشدار است که دست کم در اجرای بلندمدت تحقیقات بازاریابی کسب و کار و در مورد محققان، اعتبارشان کاهش خواهد یافت. هدف فراگیر از این مورد خاص در «اجرای استراتژی ها و تئوری های بازاریابی B2B و مدیریت کسب و کار در مدیریت بازاریابی صنعتی، پاسخ به نیاز برای اطلاعات در اجرای مدیریتی است، بنابراین افزایش ارتباط تحقیق در بازاریابی کسب و کار و فرار از مدیریت فروش است که در برتری در حال افزایش است. خالصانه از Peter laplaca، ویراستار IMM، برای این حمایت ارزشمند در ایجاد این مسئله ی خاص سپاسگزاریم. در مقدمه ی این مقاله چهار هدف داریم: ابتدا هدفمان نمایان ساختن مفهوم اجرا و توقف آشفتگی و ابهام در اطراف اجرا است. دوم، جنبه هایی را که بر پتانسیل ادامه ی تحقیقات مرتبط مدیریتی و چالش فرایند اجرایی تأثیر می گذارد را تعیین و تجزیه و تحلیل می کنیم. ما از چارچوب نتایج در دف سوممان استفاده می کنیم: برای معرفی مقاله های مشمول در این مورد خاص. در نهایت، ترسیم کار برای افزایش ارتباط مدیریتی بازاریابی سبک و کار را در آینده ایجاد می کنیم. این نوشته مطابق با اهداف ذکر شده ی بالاست.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله یک رویکرد اجرایی تأثیرمحور در تحقیقات بازاریابی تجاری (کسب و کار): مقدمه ای بر موضوع خاص در مورد «اجرای استراتژی ها و تئوری های بازاریابی B2B  و مدیریت فروش»

چکیده انگلیسی

There are serious concerns about the theory–practice gap in the research on business marketing. One of the key aspects is the relevance and implementability of the results. The overarching objective of this special issue of “From Strategy Frameworks to Value-in-use: Implementing Strategies and Theories of B2B Marketing and Sales Management” is to enhance understanding of managerial implementation. We have four goals in this introductory article. First, we discuss implementation as a concept, given the varying views and the considerable ambiguity. Second, we identify and analyze aspects that influence the potential for carrying out managerially relevant research and challenge the implementation process. As a result we propose an implementation framework for use in our third task: to introduce the articles in this special issue. We conclude by presenting an agenda for enhancing the managerial relevance of future business-marketing research.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.