دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 43063 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

مدل شبیه سازی برای موفقیت تجاری رفتار و ضوابط

عنوان انگلیسی
Simulation Model for Commercial Success of Customer Behaviour ☆
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
43063 2015 8 صفحه PDF 12 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Economics and Finance, Volume 24, 2015, Pages 598–605

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده 

کلیدواژه‏ها

1.مقدمه

2.منابع انسانی عامل تاثیرگذار

3.فناوری و مدیریت دانش سازمان‌

4.ویژگی‌ها و رفتار مشتری

5.مدل شبیه‌سازی پویا برای توفیق تجاری درباره رفتار مصرف‌کننده 

شکل 1. عناصر مدل شبیه‌سازی پویا

6.طراحی فرایند مدل‌سازی پویا

شکل 2. زیرسیستم «مدل شبیه‌سازی پویا» توفیق تجاری رفتار مصرف‌کننده 

شکل 3. کارت واسطه شبیه‌سازی

جدول 1: سناریوی مقادیر پویای ابتدایی

جدول 2: سناریو 2: معکوس‌سازی مقادیر پویا

شکل 4: نمودار مدل شبیه‌سازی پویا، نتایج سناریوی 2

جدول 3: نتایج سناریوی 2

نتیجه‌گیری و تحقیقات آتی
ترجمه کلمات کلیدی
رفتار مشتری - ویژگی های مشتری - مدل شبیه سازی پویا
کلمات کلیدی انگلیسی
Customer Behavior; Customer Characteristics; Dynamic Simulation Models
ترجمه چکیده
توفیق تجاری درباره ویژگی‌ها و رفتار مشتری باید مهمتر از برنامه ریزی استراتژیک مناسب باشد. یکی از مهمترین معیارها برای پایداری شرکت به حداقل رساندن احتمالات برای تصمیم گیری نادرست است. علاوه بر این، اهمیت زیاد نشان‏دهندۀ توزیع کمّی منابع شرکت با چشم انداز توسعه بالقوه است. در این روش پژوهش، تلاش شده مدل شبیه سازی پویا طراحی شود. این مدل برای به حداقل رساندن شانس دریافت تصمیم نادرست طراحی شده است، علاوه بر این برای تعیین هدایت منابع شرکت در زمان مناسب با ایجاد مقدار مناسبِ منابع بازخورد متناسب برای سازمان است.
ترجمه مقدمه
در جهانی با رقابت شدید و تغییرات مداوم، شرکت‏ها باید به بهبود سطح خدمات‏شان بپردازند و رضایت مشتریان‏شان را به منظور رقابتی ماندن و رسیدن به بقای طولانی مدت ارتقا دهند (چاتزوگلو و همکاران (2014)). به نظر می‏رسد انعطاف ‏پذیری مالی کمتر در محیط کلی بازارها یکی از عوامل عمده کاهش تحرک خرید مصرف‏ کننده باشد. مفهوم رفتار مصرف ‏کننده شامل توجه اختصاصی در هنگامی است که اقتصاد شرکت نشانه‏ هایی از رکود دارد. یکی از الزامات ضروری برای شرکت‏ها برای تحقق بقای موفق‏ شان، عملکرد و رشدشان در طول دوره بحران تغییرات در استراتژی بازاریابی‏شان است (نوتا و ولاچوی (2014)). بنابراین اهمیت زیاد نشان دهنده فرایند تصمیم‏ گیری توسط گروه است. این گروه قابل قالب‏ بندی در مدل کسب‏ و کار نوظهور یا در شرکتی مشهور با سالها تجربه در توسعه موفق روابط با مشتریانش است، کهنه سربازی با عادات مصرف قدیمی. در هر صورت، تصمیم گیری مربوطه باید مهمتر از فرایند برنامه ریزی استراتژیک باشد، به طوری که سطح ریسک اشتباه را می‌توان به صورت منظم کاهش داد. علاوه بر این، برنامه‌ریزی استراتژیک فرایندی است که قابل پیگیری توسط سازمانِ تعریف‌کنندۀ استراتژی، جهت‌گیری و تصمیم‌گیری در مورد اختصاص منابعش برای دنبال کردن استراتژی است (موت لین (2008)). در این فرایند تحقیق تلاش می‌کنیم تا عامل‌هایی را تحلیل و مدل‌سازی کنیم که ممکن است تاثیرگذاری مستقیم بر رفتار مصرف‌کننده برای محصولی از شرکت داشته باشند، خواه این عامل‌ها درونی باشند (مسائل پدیدار شده درون سازمان) یا بیرونی باشند (مسائل پدیدار شده در خارج از سازمان‌). تحلیل باید در سطح درونی و همچنین سطح بیرونی برای شناسایی تمام احتمالات و تهدیدات محیط بیرونی و همچنین نقاط قوت و ضعف سازمان‌ها اجرا شود (ناسیوپولوس و همکاران (2013)). شناسایی عوامل در فرایند برنامه‌ریزی استراتژی کلی قرار می‌گیرد. تعیین عوامل نقطه عطف برای اتخاذ روش‌ها و شیوه‌هایی است که تاثیر منفی این عوامل برای توسعه پایدار سازمان‌ را کاهش می‌دهند. ایجاد استراتژی با هدف توسعه رفتار مثبت مصرف‌کننده درباره شرکت نیازمند تعیین و همچنین مدل‌سازی فرایندهای نیازمند تعریف محورهای مرکزی است. در زمینه این تحقیق، تعیین محورهایی که به صورت سنگ‌بنای مدل‌سازی موفقیت تجاری رفتار مصرف‌کننده عمل می‌کنند ضروری است. منابع شرکت (منابع اقتصادی، تجهیزات فناوری، منابع انسانی) و مشخصات و رفتار مشتری راهروهای اصلی هستند. با این حال، تحلیل سطح بالا درباره رفتار مصرف‌کننده متمرکز بر تهییج و همچنین مشخصاتی است که می‌توانند رفتار مصرف‌کننده باشند. در زیر در این بخش، هرکدام از آنها به تفصیل در چارچوب تلاش شرح داده شده‌اند، برنامه‌ریزی فرایند استراتژیک حداکثر رابطه دو طرفه بین مصرف‌کننده و شرکت ایجاد می‌کند.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله مدل شبیه سازی برای موفقیت تجاری رفتار و ضوابط

چکیده انگلیسی

In this research approach there is an effort to design a dynamic simulation model. This model has been designed to minimize chances for receiving an incorrect decision, as well as the determination of channelling company resources at the right time in the right quantity creating in this way the proportional feedback resources for an organisation.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.