دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 51841
عنوان فارسی مقاله

مجزابودن تعادل در بازارهای ناقص با مجموعه ای پیوسته از ایالات

کد مقاله سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی تعداد کلمات
51841 2000 9 صفحه PDF سفارش دهید محاسبه نشده
خرید مقاله
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
عنوان انگلیسی
Discreteness of equilibria in incomplete markets with a continuum of states
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Journal of Mathematical Economics, Volume 33, Issue 2, March 2000, Pages 229–237

کلمات کلیدی
تعادل؛ اقتصاد بازار ناقص - زنجیره ایالات؛ کاردینالیتی
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله مجزابودن تعادل در بازارهای ناقص با مجموعه ای پیوسته از ایالات

چکیده انگلیسی

We discuss the issue, raised by Mas-Colell [Mas-Colell, 1991. Indeterminacy in incomplete markets economies. Economic Theory 1 (1), 45–61] whether local uniqueness (relative to the L∞ topology) may be a generic property of equilibria in incomplete markets economies with a continuum of states.

خرید مقاله
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.