مقالات ISI تصورات غلط : 91 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
عقاید پیش‌فرض، سوء ‌تفاهمات مفهومی، و باورهای غیر علمی را تصور غلط می‌نامند. فردی که دارای تصورات غلط است هیچ وقت نمی‌داند که ایده‌ها یا باورهای وی اشتباهند. یک حقیقت جالب دیگر این است که چنین فردی حاضر به پذیرش اشتباه خویش نیست. اگر فردی حاضر نشود تصورات غلط خویش را نادیده انگارد چنین چیزی تنها به فرآیند یاد گیری خودش آسیب می‌زند. تصورات غلط درباره‌ی علم به چند دلیل شکل می‌گیرند. این تصورات غالباً از فردی به فرد دیگر منتقل می‌شوند. هم بزرگ سالان و هم کودکان از باورها و تصورات پیش ‌فرضی نسبت به علم برخوردارند و به هیچ قیمتی حاضر نیستند این باورها و تصورات را تغییر دهند.
در این صفحه، تعداد 91 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تصورات غلط آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله