مقالات ISI ناپایداری هیجانی یا عاطفی : 97 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
ناپایداری هیجانی یا عاطفی اختلالی است که منجر به خشم نامناسب، احساسات مزمن پوچی و سرعت بالای نوسانات خلقی می شود. تغییرپذیری عاطفی بالا و شدت عاطفه بالاتری نسبت به سایر افراد از علائم بارز این نوع بی ثباتی است. بیماران مبتلا به بی ثباتی هیجانی نسبت به محرکهای هیجانی حساسیت افراطی دارند. افراد مبتلا اغلب درگیر رفتارهای خطرناک، از جمله خودجرحی عمدی و ژست های خودکشی، سوء مصرف الکل و مواد مخدر، رفتارهای جنسی ناایمن، سوء مصرف داروهای تجویز شده می شوند.
در این صفحه، تعداد 97 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع ناپایداری هیجانی یا عاطفی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله