مقالات ISI جراحی زیبایی : 107 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
افراد و شخصیت های کمال گرا بیشترین متقاضیان اعمال جراحی زیبایی بینی هستند که بخش عمده ای از نارضایتی پس از عمل جراحی مربوط به این افراد است .عمل جراحی زیبایی گاهی یک امر ضروری تلقی میشود.مثل افرادی که دچار سوختگی و یا تصادف و مواجه شدن با بد شکلی جسمی میشوند و نیز افرادی که مادرزادی دچار بد شکلی جسمی هستند. اما افراد زیادی هستند که بدون بد شکلی بدن و خصوصا بینی،به عمل جراحی بینی و سایر اجزاء بدن روی می آورند. این افراد از وضع ظاهری خود راضی نیستند و احتمالا از خود-پنداره و خود-تصویری پایینی برخوردارند و دچار“اختلال بد شکلی جسمانی هستند(منظور افرادی است که بدون مشکل ظاهری به جراحی زیبایی روی می آورند). این افراد به جای مراجعه به پزشکهای مربوطه که اغلب همه مراجعین را برای پر کردن جیب خود تحت عمل جراحی قرار میدهند،برای درمان روحی خود باید به یک روانشناس مراجعه نمایند و مورد رواندرمانی قرار گیرند.در صورت تایید روانشناس که فرد مربوطه دچار بیماری بادی دیسمورفیک و یا سایر ناراحتیهای روانی نباشد و عمل جراحی ضروری باشد،به آن اقدام نمایند.
در این صفحه، تعداد 107 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع جراحی زیبایی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله