مقالات ISI کنترل افکار : 102 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
کنترل افکار فرایندی است که از طریق آن یک بازنمایی ذهنی جدید بوسیله تبدیل اطلاعات و تعامل بین خصوصیات ذهنی، قضاوت، انتزاع، استدلال و حل مسئله ایجاد می شود. کنترل افکار به معنای آنست که فکر ما در اختیار ما باشد و در راستای نیازها و اهدافی که ترسیم کرده ایم به پیش رود. مانند یک کشتی که بسوی بندر مقصد حرکت می کند نه به هر جایی که باد آن را ببرد. درواقع کنترل افکار یعنی رام و اهلی کردن فکر. از آنجا که فکر ما خودسر است و از این شاخه به شاخه دیگر می پرد، دشوار است که آن را روی یک موضوع متمرکز نمود و مسیر پیمایش آن هم قابل پیش بینی نیست، کنترل افکار باعث می شود که عنان فکر در دست متفکر باشد و باین وسیله او را در رسیدن به سرمنزل مقصود کمک می کند.
در این صفحه، تعداد 102 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع کنترل افکار آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله