مقالات ISI قضاوت اجتماعی : 98 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
قضاوت اجتماعی توسط مظفر شریف، برگرفته از مبانی روان‌شناسی اجتماعی ارائه شده است. قضاوت اجتماعی یکی از موضوعات مورد بررسی و تحقیق روان شناسی اجتماعی است و در این موضوع برای روان شناسان، سؤالاتی از این قبیل مطرح بوده است که: مردم چگونه در مورد رفتار خود و دیگران قضاوت می کنند؟ و یا اینکه: ما چگونه علت رفتارها و عملکرد های فردی و اجتماعی دیگران را تشخیص می دهیم؟ و یا این سؤال که: قضاوت های انسانها در مورد علت رفتار های خودشان و دیگران تا چه حد دقیق و مبتنی بر واقعیت است و تا چه اندازه با خطا همراه است؟
در این صفحه، تعداد 98 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع قضاوت اجتماعی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله