مقالات ISI نابرابری های جنسیتی : 90 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
نابرابری جنسیتی، واقعیتی اجتماعی در هر برهه ای از تاریخ بشربوده، هر گونه رفتار، زبان، سیاست و یا سایر کنش هایی که نشان دهنده دیدگاه ثابت، فراگیر و نهادینه شده اعضای جامعه نسبت به زنان به عنوان موجوداتی فرودست باشد. از دید روانشناسان، بانوان به واسطه ی جنسیت شان در برابر آسیب هایی چون نابرابری های سیاسی، اجتماعی، حقوقی، خشونت، فشار روانی و سوء استفاده ی جنسی قرار می گیرند که ناشی از عواملی چون سوگیری های جنسیتی در جوامع مردسالار، سنت های نادرست و مشکلات روانی فردی است. در این چارچوب، آزارهای جنسی از نابهنجارترین و نامطلوب ترین آسیب ها است که از گونه ی کلامی آن گرفته تا فیزیکی، بانوان را در سخت ترین شرایط قرار می دهد.
در این صفحه، تعداد 90 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع نابرابری های جنسیتی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله