مقالات ISI کار عاطفی : 96 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
زنان اولین فراهم‌کننده‌ی عاطفه و احساس در خانواده‌اند و این کار را در کنار دیگر تکالیف خانه‌داری انجام می‌دهند. اما بر خلاف فعالیت‌هایی که مستلزم کار فیزیکی و فعالیت بدنی و در نتیجه قابل دیده شدن است، فعالیت‌های عاطفی به عنوان کار شناخته نمی‌شود. فعالیت‌های عاطفی شامل پرستاری از عضو بیمار خانواده تا مراقبت از سالمندان خانواده برای مدت طولانی است. گاهی اوقات تیمارداری صرفاً به معنای غمخواری و حساس بودن نسبت به آسایش روانی شخص دیگر است. زنان نه تنها وظایف مشخصی مثل شست‌وشو و نظافت و بچه‌داری را به دوش می‌کشند، بلکه همچنین مایه‌های عاطفی زیادی از خود می‌گذارند تا روابط و مناسبات شخصی پابرجا بماند. درست است که فعالیت‌های تیمارداری در عشق و عواطف ژرف ریشه دارند، اما در عین حال، شکلی از کار نیز هستند که مستلزم توانایی گوش دادن، درک کردن، ارتباط برقرار کردن و عمل خلاق است.
در این صفحه، تعداد 96 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع کار عاطفی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله