مقالات ISI اکتساب ترس : 105 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
ترس احساس ناخوشایندی است که در رویارویی با خطرایجاد می شود. ترس یک احساس و هیجان است که در ذهن افراد پرورش پیدا می کند. روان شناسان معتقدند که کودک ترس و اضطراب را از طریق یادگیری، فرا میگیرد؛ گرچه بسیاری از روان شناسان نیز بر این باورند که زمینه ترس از هنگام تولد در نوزاد وجود دارد. بدون تردید ترس اکتسابی است، گرچه زمینه توارثی دارد. کودکان غالبا تمایل شدید به اکتساب ترس های مادران نشان می دهند و این تمایل در مورد ترس از حیوانات، حشرات، ‌رعد و برق و نظایر آن بیشتر ملاحظه میشود. کودک از طریق همانند سازی یا مشاهده، ترس های مادرش را یاد می گیرد.
در این صفحه، تعداد 105 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اکتساب ترس آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله