مقالات ISI اختلال ادراک پریشی چهره یا پروزوپاگنوزیا : 128 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
پروزوپاگنوزیا، با اختلال حافظه، از دست دادن حافظه، اختلال در دید یا ناتوانی در یادگیری مرتبط نیست. پروزوپاگنوزیا، اختلالی عصب شناختی است که مشخصه ی آن ناتوانی در شناسایی چهره هاست. بسته به درجه ی اختلال، تعدادی از افراد مبتلا به پروزوپاگنوزیا، ممکن است فقط در شناسایی چهره ای آشنا مشکل داشته باشند. عده ای دیگر از تفکیک قایل شدن بین چهره های ناشناس، ناتوان خواهند بود و عده ای دیگر ممکن است حتی قادر به تمیز دادن چهره ی افراد از اشیا نباشند. تعدادی از افراد مبتلا به این اختلال، قادر به شناسایی چهره ی خودشان نیستند.
در این صفحه، تعداد 128 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اختلال ادراک پریشی چهره یا پروزوپاگنوزیا آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله