مقالات ISI عرضه نیروی کار : 192 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
عرضه نیروی کار مفهومی اقتصادی است که معادل همان مفهوم آماری ازاین رو عرضه نیروی کار به نیرویکار بالقوه و جویای کار اطلاق می شود یا به عبارت دیگر عرضه نیروی کار آن بخشی از جمعیت هستند که برای کار کردن آماده بوده و کار خود را در بازار کار عرضه می کنند. عرضه نیروی کار از جمله شاخص های مهم بازار کار است که تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد. تعداد كل جمعيت، تعداد جمعيت فعال(شاغل يا بيکار)، نرخ مشاركت نيرويكار، مهاجرتها، وضعيت اطلاع رساني، جنسيت، مسائل فرهنگي، سطح آموزش و سواد جامعه، دستمزدهاي اسمي و حقيقي، سن قانوني كار، درآمدهاي غيركاري، پوشش نظام تحصيلي، قانون، سن بازنشستگي و... از مواردی هستند که بر عرضه نیروی کار مؤثر هستند.
در این صفحه، تعداد 192 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع عرضه نیروی کار آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله