مقالات ISI اتحادیه مصرف کنندگان : 101 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
اتحادیه­ ای است متشکل و مرکب از اعضای شورای همکاری گمرکی (سازمان جهانی گمرک)، اعضای سازمان ملل متحد یا سازمان­های تخصصی آن که صلاحیت پذیرش مقرراتی را دارد که در رابطه با موضوعاتی است که تابع کنوانسیونی است که مایل به الحاق به آن است و برای اعضایش الزام آور است و طبق آیین نامه داخلی خود، صلاحیت اتخاذ تصمیم جهت امضا، تصویب یا الحاق به اسناد بین­ المللی را دارد. اتحادیه گمرکی شبیه بازار مشترک است با این تفاوت که اتحادیه‌های گمرکی تحرک آزاد از تمامی عوامل تولید را منع می‌‌کند.
در این صفحه، تعداد 101 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اتحادیه مصرف کنندگان آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله