مقالات ISI حداقل سازی هزینه : 153 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
یک شرکت برای به حداکثر رساندن سود خود، باید نهاده های مورد استفاده خود را بمنظور به حداقل رساندن هزینه های تولید انتخاب کند. این انتخاب نهاده ها از سوی شرکت ها بستگی به محیطی دارد که در آن فعالیت انجام می گیرد(به عنوان مثال این محیط ممکن است یک محیط انحصاری باشد و یا یک یا چند شرکت دیگر در آن با هم رقابت کنند.). فرآیند متحمل شدن حداقل هزینه فرصتی ممکن در دستیابی به یک فعالیت انجام شده را حداقل سازی هزینه می گویند. به حداقل رساندن هزینه همواره در مقایسه با اهداف دیگر از جمله حداکثرسازی ابزار و حداکثر سازی سود بیان می شود. این هدف، به طور کلی زمانی استفاده می شود که شرایط محدود به یک تصمیم باشد. به عنوان مثال، یک نهاد دولتی است که وظیفه ساختن یک پل به او محول شده است باید این کار را با کمترین هزینه ممکن انجام دهد.
در این صفحه، تعداد 153 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع حداقل سازی هزینه آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله