مقالات ISI هماهنگ سازی مالیاتی : 87 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
هماهنگ سازی مالیاتی به پرداخت مالیات یکسان و یا حداقل مشابه در یک منطقه جغرافیایی واحد گفته می شود. در عمل آنچه که اتفاق می افتد افزایش مالیات مناطقی است که مالیات کمتری پرداخت می کنند نه کاهش مالیات مناطقی که مالیات بیشتری پرداخت می کنند. البته در برخی از موارد ترکیبی از این دو رویکرد اتخاذ می شود. بهترین مثال اتحادیه اروپا است که در آن همه کشورهای عضو باید یک مالیات بر ارزش افزوده واحد که حداقل 15٪ است پرداخت نمایند.
در این صفحه، تعداد 87 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع هماهنگ سازی مالیاتی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

An assessment of the effects of alcohol consumption and prevention policies on traffic fatality rates in the enlarged EU. Time for zero alcohol tolerance?

Do inward looking trade policies affect poverty and income inequality? Evidence from Indonesia's recent wave of rising protectionism