مقالات ISI یکپارچگی اقتصادی : 65 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
یکپارچگی اقتصادی به ایجاد یک واحد اقتصادی بزرگتر از مجموع اقتصادهای ملی کوچک تر اشاره می کند که در آن گروه ها و جوامع ذی نفع در بخش اقتصادی و تجارت خارجی فعالیت نموده و با ملاحضه نتایج مثبت آن حوزه عمل و تصمیم گیری را گسترش می دهند. به این منظور موانع و محدودیت های تجاری بر سر راه تجارت میان اعضای وابسته برداشته شده و همکاری و هماهنگی در فعالیت های تجاری پولی مالی و اقتصادی میان کشورهای عضو گسترش می یابد.
در این صفحه، تعداد 65 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع یکپارچگی اقتصادی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Ending the cycle of poverty through socio-economic integration: A comparison of Moving to Opportunity (MTO) in the United States and the Bijlmermeer Revival Project in the Netherlands