مقالات ISI شتاب دهنده مالی : 101 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
شتاب دهنده های مالی در اقتصاد کلان بر این ایده استوار است که شوکهای منفی به اقتصاد ممکن است با بدتر شدن شرایط بازار مالی تقویت بشود. در سطحی گسترده تر شرایط نامطلوب در اقتصاد واقعی و بازارهای مالی رکود مالی و اقتصاد کلان تکثیر می شود. ارتباط بین اقتصاد واقعی و بازارهای مالی از نیاز شرکت ها برای تأمین مالی خارجی برای شرکت در فرصت های سرمایه گذاری ناشی می شود. توانایی شرکت ها برای قرض گرفتن اساسا به ارزش بازار خالص ثروت شرکت ها بستگی دارد. دلیل این امر داستان آشنای اطلاعات نامتقارن بین وام دهندگان و وام گیرندگان است. وام دهندگان به احتمال زیاد اطلاعات کمی در مورد قابلیت اطمینان هر کدام وام گیرندگان دارند. به این ترتیب، آنها معمولا وام گیرندگان را ملزم می کنند تا برای تعیین توانایی خود برای بازپرداخت، اغلب از قالب دارایی وثیقه بهره ببرند.
در این صفحه، تعداد 101 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع شتاب دهنده مالی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله