مقالات ISI یکپارچگی مالی : 170 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
یکپارچگی مالی فرایندی است که به دنبال خود سهولت در نقل و انتقال وجوه مالی توسعه مبادلات ارزی تنوع و گسترش مبادالات مالی را درپی دارد و ارتباطات منفرد یک کشور را با کشور یا کشورهای دیگر و بازارهای سرمایه بین المللی تبیین می نماید. یکپارچگی مالی اولین بار در سال 1960 تا انقلاب کبیر فرانسه و برای بار دوم در دوران استاندارد طلا در گروهی از کشورهای جهان پدیدار گشت. سرعت و گسترش این فرایند در همه کشورهای جهان یکسان نیست.کشورهای اروپای شرقی امریکای لاتین و اسیای جنوب شرقی با سرعت زیاد محدودیت ها در عملیات مالی را حذف کرده اند. یکپارچگی بیشتر در بازارهای مالی به کاهش نرخ استقراض منجر می شود و سرمایه گذاری افزایش می یابد.
در این صفحه، تعداد 170 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع یکپارچگی مالی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله