مقالات ISI هزینه اجتماعی : 108 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
هزینه اجتماعی شامل مثل آلودگی­های محیط زیست، شلوغی، ترافیک، بی‌نظمی­های اجتماعی و مانند آن است. هزینه فعالیت یا تولیدی که جامعه به طور کلی متحمل آن میشود . این هزینه صرفا به هزینه ای که یک فرد یا بنگاه در فعالیت یا تولید معینی متحمل شده محدود نمی شود و در حقیقت بسیار فراتر از آن است. بدینسان هزینه اجتماعی عبارت خواهد بود از تمامی هزینه های گذشت منابع استفاده شده ؛ میزان زیان وارده بر رفاه و نیز هزینه هایی که یک تولید یا فعالیت معین برای دیگر افراد و بنگاه ها ایجاد می کند.
در این صفحه، تعداد 108 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع هزینه اجتماعی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله