مقالات ISI مهندسی مدیریت یا مدیریت مهندسی : 14 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
یک مهندس در دوره عمر حرفه ای خود، در هر رده ای از سازمان، تا اندازه ای به دانش مدیریت نیاز دارد و بدون چنین دانشی در بهره برداری کامل از توانائیهای خود ناکام می ماند. امروزه حداقل داشن مدیریتی برای عملکرد بهتر و ارتباط موثرتر مهندسان در سازمانها از ضروریات است. مدیریت مهندسی جهت آموزش مهارتهای مدیریتی به مهندسان طراحی شده است. مدیریت مهندسی تنها در مورد فعالیت های طراحی کاربرد ندارد بلکه کلیه فعالیت های مربوط به طرح ها ، از طراحی گرفته تا راه اندازی و مدیریت آن ، به نوعی نیاز به مدیریت مهندسی دارند.
در این صفحه، تعداد 14 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مهندسی مدیریت یا مدیریت مهندسی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله