مقالات ISI خطوط انتفال انرژی : 102 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
فرایند جابجایی توان الکتریکی را انتقال انرژی الکتریکی گویند. این فرایند معمولاً شامل انتقال انرژی الکتریکی از مولد یا تولید کننده به پستهای توزیع نزدیک شهرها یا مراکز تجمع صنایع است و از این پس یعنی تحویل انرژی الکتریکی به مصرف کننده‌ها در محدوده توزیع انرژی الکتریکی است. انتقال انرژی الکتریکی به ما اجازه میدهد تا به سادگی و بدون پذیرفتن هزینه حمل سوختها و همچنین جدای از آلودگی تولید شده از سوختن سوختها در نیروگاه، از انرژی الکتریکی بهره بگیریم. حال آنکه در بسیاری موارد انتقال منابع انرژی مانند باد یا آب سدها غیرممکن است و تنها راه ممکن انتقال انرژی الکتریکی است. انرژي الکتريکي که در نيروگاه ها توليد مي شود توسط تأسيسات انتقال که عبارتند از پست ها و خطوط انتقال و فوق توزيع مي باشد ، به ورودي هاي شبکه توزيع تحويل مي گردد تا از طريق شبکه توزيع به مصرف کنندگان نهايي برسد . ولتاژ خطوط انتقال نيرو در کشور در سطوح 400 ، 230 و خطوط فوق توزيع در سطوح 132 ، 66 و 63 کيلوولت مي باشد . خطوط و پستهاي انتقال و فوق توزيع پاسخگوي نياز مصرف مشترکين برق ، افزايش پايداري و قابليت اطمينان سيستم و اتصال و مبادله انرژي با کشورهاي همسايه مي باشد .
در این صفحه، تعداد 102 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع خطوط انتفال انرژی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله