مقالات ISI طراحی یکپارچه : 106 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
با توجه به این که وظیفه اولیه پوسته ساختمان تنظیم شرایط غالب فضای خارج به منظور تامین شرایط آسایش در محیط داخل می باشد صرفه جویی در مصرف انرژی و فاکتورهای آسایش می تواند به طور مستقیم از طریق طراحی یکپارچه پوسته پاسخگو کنترل شوند. درطراحی یکپارچه سیستم پوسته ساختمان با توجه به پارامترهای اقلیمی به منظور حفظ انرژی و آسایش می باشد این شناخت موجب آگاهی طراحان و معماران از این مساله می شود که چنین سیستم هایی تا چه حدی می توانند جوابگوی نیازهای حرارتی، بصری و بهطور کلی آسایش کاربران ساختمان و حفظ انرژی در کشور ما باشند.
در این صفحه، تعداد 106 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع طراحی یکپارچه آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله