مقالات ISI اصول طراحی : 110 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
امروزه با توجه به نیازهای جامعه چه کودکان و چه بزرگان در محیط زندگی بایستی تمام جوانب را رعایت نمود بخصوص توسعه پایداری را حتما در طراحی های خود در نظر گرفت از ایده های طراحی میتوان به ترکیب فضای باز و بسته ؛ جدا سازی فضای خصوصی و عمومی توجه قرار دادن بحث اقلیم منطقه ؛ رعایت معماری الگوهای پایدار درمعماری بومی و پایدارانعطاف پذیری فضا و مبلمان، استفاده از نور و آب و گیاهان، طراحی فضاهایی مبهم و کنجکاوکننده، استفاده از رنگهای مهیج، طراحی فضاهای ایمن و... .اشاره کرد.
در این صفحه، تعداد 110 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اصول طراحی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله