مقالات ISI طراحی محیطی : 104 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
امروزه دخل و تصرف بی رویه انسان در محیط پیرامون، بحران انرژی، آلودگی های زیست محیطی و آگاهی از اینکه فعالیت های مربوط به ساخت و ساز ساختمانها نقش عمده ای در مصرف سوخت های فسیلی و تولید گازهای آلاینده دارند، معماری با چالش بزرگی مواجه کرده است که در این راستا توجه به اهداف طراحی های زیست محیطی و بکارگیری اصول پایداری در طراحی معماری به عنوان یکی از راهکارهای موثر جهت عبور از این بحران مورد تاکید قرار می گیرد. هدف طراحی محیطی 1 - مردم را به ساده ترین شکل راهنمایی می کند. 2 - زیباسازی از طریق به کارگیری اصول فرم، طرح و هماهنگی آنها با یکدیگر و محیط پیرامون خود انجام می گیرد. 3 - افزایش سطح فرهنگ جامعه در قالب اهداف تبلیغاتی فرهنگی و تجاری از طریق دیوار آگهی ها، بنرها و غیره.
در این صفحه، تعداد 104 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع طراحی محیطی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله