مقالات ISI تشخیص ناهنجاری : 169 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
فرآيند ايمن سازی منابع ارزشمند شبکه از حملات مخرب و دسترسی های غيرمجاز را امنيت شبکه می گويند .به دليل افزايش حملات اينترنتی که عمدتا سازمانها را مورد هدف قرار ميدهد و باعث ضررهای مالی بسياري ميشود، امنيت شبکه به عنوان بخشی مهم در فعاليت ها ی مرتبط با شبکه مورد توجه است. امروزه در ماشينها و شبکه هاي کامپيوتری برای مقابله با حمله ها از سيستم های امنيتی استفاده می شود. شناسایی حملات در شبکه‌های کامپیوتری از جنبهٔ اطّلاعات مورد استفاده در مرحلهٔ یادگیری، به دو دستهٔ تشخیص نفوذ و تشخیص ناهنجاری تقسیم می شود. در تشخیص ناهنجاری تنها اطّلاعات مربوط به ترافیک معمول شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای تشخیص ناهنجاری رویکردها و روش‌های متنوّعی ارائه شده‌اند که در این پژوهش باید مروری اجمالی بر آن‌ها صورت پذیرد. هم‌چنین یکی از روش‌ها باید برای تشخیص ناهنجاری در شبکه پیاده‌سازی شود. با رشد روزافزون استفاده از شبکه های کامپیوتری ،امنیت این شبکه ها اهمیت بسیاری پیدا میکند. یکی از جنبه های مهم امنیت، تشخیص ناهنجاری های احتمالی و دفع ناهنجاری های در حال رخ دادن است .یکی از ابتدائی ترین نوع تشخیص ناهنجاری ، دادن اطلاعات مفید به مدیر شبکه درباره ی ناهجاری است. روش های تشخیص ناهنجاری به سه روش تقسیم می شود: 1) Anomaly Detection 2) Misuse Detection 3) Hybrid Anomaly and Misuse Detection
در این صفحه، تعداد 169 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تشخیص ناهنجاری آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله