مقالات ISI سندرم غذا خوردن در شب : 94 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
سندرم شب خوری اختلالی است که در آن الگوی تغذیه و البته خواب فرد دچار تغییر می شود. این سندرم در سال 1955 توسط دکتر آلبرت استانکارد شناخته و معرفی شد. مبتلایان به این سندرم بخش اعظم غذای شان را طی ساعات شب و در زمان بیدار شدن های متعدد از خواب دریافت می کنند. سندرم خوردن در شب، یک نوع بیماری با درصد بالای ابتلا است. افراد مبتلا اصولا در هنگام خواب گردی اقدام به خوردن می‌کنند یا در یک وضعیت بین خواب و بیداری. آنها معمولاً راجع به این که چه کار می‌کنند کاملا هوشیار نیستند و به خاطر نمی‌آورند که چه زمان این اتقاق افتاده است. افراد مبتلا به سندرم شب خوری معمولا دچار اضافه وزن هستند که معمولا آن ها را مستعد ابتلا به بیماری های ناشی از اضافه وزن از جمله فشار خون بالا، دیابت و افزایش کلسترول می کند.
در این صفحه، تعداد 94 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع سندرم غذا خوردن در شب آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله