مقالات ISI مدل سازی محاسباتی : 112 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
در ساليان اخير، تحولات ناشی از فناوری های كامپيوتری بر محاسبات آثار به مراتب مهمی ايجاد نموده است. به صورتی كه رقابت برای حل مسايل بزرگ مقياس عالم واقع بسيار شديد شده است. در چند سال اخير در حوزه رباتيك و بهينه سازی و مدلسازی رياضي مسايل به مراتب دستاوردهای كامپيوتری نمود بيشتري يافته است. در اين ميان استخراج روشهای مناسبتر براي انجام محاسبات بسيار لازم و ضروری می نمايد. دو حوزه بسيار كاربردي در اين ميان رباتيك و بهينه سازی است كه هر يك نقش مهمي در توسعه دانش بشری داشته است. در گرايش محاسبات علمی با تمركز بر روی اين دو حوزه به دنبال ارائه راهكارهايی برای حل مسايل در حوزه هوشمند سازی و مديريت هستيم. قابلیت های این نوع مدلسازی : • كمك به گسترش محاسبات علمي در حوزه رباتيك • ارائه الگوريتم هاي هندسي با قابليت بالا • برنامه ريزي رياضي با هدف كاربردهاي فني-مهندسي و طراحي بهين • ايجاد نرم افزارهاي كاربردي در حوزه هاي فني-اجرايي • توليد سامانه‌هاي نرم افزاري و اطلاعاتي مورد نياز را براي تصميم گيري و كنترل
در این صفحه، تعداد 112 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مدل سازی محاسباتی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله