مقالات ISI روانشناسی مدرسه : 112 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
در دبستانها و دبيرستانها فرصتهاي شغلي فراواني در انتظار روان شناسان است با توجه به اينكه مشكلات عاطفي شديد غالباً در همان نخستين سالهاي تحصيل آغاز مي شود بسياري از دبستانها روانشناساني را كه دو ره هاي آموزشي آنان شامل درس هايي در زمينه رشد كودك ، آموزش و پرورش و روانشناسي باليني است استخدام مي كنند. اين روانشناسان آموزشگاهي به صورت انفرادي با كودكان كار مي كنند تا مشكلات عاطفي و يادگيري آنان را ارزيابي نمايند . بخشي از وظايف آنان اجراء و تفسير آزمونهاي هوش، پيشرفت درسي و شخصيت است. آنان ضمن مشورت با والدين و معلمان برنامه هايي براي كمك به كودكان در كلاس يا خانه تنظيم مي كنند و در عين حال منبع پر ارزشي براي معلمان هستند و راه هايي براي رو يا رويي با مشكلات كلاس ارائه مي دهند.
در این صفحه، تعداد 112 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع روانشناسی مدرسه آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله