مقالات ISI استرس شغلی : 108 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
استرس شغلی، نوعی اختلال مزمن روانی است که در اثر شرایط سخت کاری به وجود می آید و روی عملکرد فردی و سلامت جسمی و ذهنی افراد تاثیر می گذارد. در سال 9111 سازمان ملل متحد، استرس شغلي را بیماری قرن بیستم دانست. سازمان جهاني بهداشت بر اساس شاخص بار جهاني بیماری ها برآورد کرده که بیماری های رواني از جمله استرس ها دومین علت ناتواني ها تا سال 1212 خواهند بود. انسان برای آنکه بتواند به کار و کوشش بپردازد مي بایست کمي احساس استرس کند. این استرس سودمند انسان را در جریان انجام کار هوشیار نگه مي دارد ، اما اگر میزان استرس ناشي از انجام کار بیش از مقدار مجاز شود باعث بروز اختلالات جسماني ، رواني و رفتاری در شاغلین شده تاثیر زیادی در کاهش بهره وری سازماني و افزایش حوادث دارد.
در این صفحه، تعداد 108 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع استرس شغلی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله