مقالات ISI سوابق مدیریت : 104 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
مدیریت سوابق (RM) یا مدیریت سوابق اطلاعات و معروف به RIM ، اقدامی است حرفه ای. به عبارتی نظم و انضباط کنترل و اداره آنچه که بعنوان مهم ترین سوابق سازمانی در طول سوابق چرخه زندگی محسوب می شوند. این کار شامل شناسایی، طبقه بندی، اولویت بندی، ذخیره سازی، تامین امنیت، آرشیو، حفظ، بازیابی، ردیابی و امحای سوابق است. مدیریت سوابق بخشی از فعالیت های وسیع تر یک سازمان که با نظم و انضباط و یا زمینه شناخته شده به عنوان اداره ریسک، و انطباق (یا "GRC") در ارتباط است و در درجه اول با شواهد مربوط به فعالیت های یک سازمان و همچنین کاهش و یا تعدیل ریسک که ممکن است با چنین مدارک و شواهدی در ارتباط باشد، همراه است. حافظه شرکت، اطلاعات باارزش برای استفاده مجدد است. ارزش سوابق برای استفاده مجدد باید یک شاخص مهم تلقی شود. بسیاری از پرونده ها صرفا به عنوان شواهدی از یک تراکنش نگهداری می شود. برخی دیگر از سوابق برای مستندسازی وقایع و چرایی وقوع اتفاقات نگهداری می شوند.
در این صفحه، تعداد 104 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع سوابق مدیریت آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله