مقالات ISI گرایش کارآفرینانه : 117 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
گرایش کارآفرینانه مشتمل بر پنج بعد ریسک پذیری، نوآوری، پیشگامی، رقابت تهاجمی و استقلال طلبی ، شرکت ها را در مواجهه با فناوری های جدید هوشیار نگه می دارد، آنها را از روندهای بازار آگاه می سازد و برای ارزیابی احتمالات جدید کمک می کند و به وسیله متمرکز نگه داشتن تصمیم گیرندگان بر تغییرات صنعت و تقاضای مشتریان، به شرکت ها در جهت شناسایی فرصت ها و راه اندازی فعالیت های اقتصادی جدید کمک می کند.
به اعتقاد لامپکین و دس، گرایش کارآفرینانه جنبه های تصمیم گیری، رویه ها و طرز عمل یک شرکت را برای مشخص کردن جهت گیری راهبردی و چگونگی اداره یک شرکت با هم ترکیب می کند. بر این اساس گرایش کارآفرینانه به فرایندها، شیوه ها و فعالیت های تصمیم گیری کلیدی سازمان اشاره دارد که به ورودی جدید منجر می شود. ورودی جدید با وارد شدن به بازارهای جدید با محصولات یا خدمات فعلی یا جدید تحقق می یابد.
در این صفحه، تعداد 117 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع گرایش کارآفرینانه آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله