مقالات ISI شرکت های کوچک و متوسط​​ : 254 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تعریف واحد وثابتی برای شرکتهای کوچک و متوسط وجود ندارد و تعاریف موجود از کشوری به کشور دیگر و از یک بخش صنعتی به بخش صنعتی دیگر تغییر می کند. البته معیارهایی برای تعریف شرکتهای کوچک و متوسط وجود دارد که مهمترین انها عبارتند از تعداد کار کنان ، سرمایه اولیه ، میزان فروش ، میزان در امد. شرکت های کوچک و متوسط​​، نیروی کار بالایی را جذب کرده وقسمت بزرگی از بخش خصوصی را تشکیل می دهند از این رو یکی از راههای بهبود وضعیت اقتصادی کشورهای در حال توسعه وکمتر توسعه یافته، توجه بیشتر به گسترش و توسعه صنایع کوچکمی باشد. SME ها انعطاف پذیری بالایی دارند و قابلیت سازگاری با فناوریهای جدید را دارند. به علاوه از ظرفیت بالائی برای نواوری وصادرات وبهره گیره از منابع انسانی و مالی برخوردارند ونیز هزینه تولید در انها پایین است. در برخی از کشورها مانند سنگاپور و تایوان پایه اقتصاد محسوب میشوند.
در این صفحه، تعداد 254 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع شرکت های کوچک و متوسط​​ آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله