مقالات ISI مدیریت جهانی : 98 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
در عصر ما جهانی شدن موجب بروز شکل تازه ای از روابط اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی شده و سازمانها را دستخوش تحولات عمیقی کرده است. مدیریت در عصر جهانی شدن باید پاسخگوی نیازهای جدیدی باشد که پیش از این به این شکل مطرح نبوده است. مدیریت سازمان باید از این پدیده نوظهور فرصت های تازه ای خلق کند و قبل از آنکه آن را تهدید به شمار آورد به ثمربخشی های آن بیندیشد و از آن بهره گیرد. مدیریت جهانی با تسلط به آگاهی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فنی در معیاری جهانی درصدد بهینه سازی منافع سهامداران و مخاطبان خود در کنار منافع جهانی است. وظیفه و نقش مدیران در عصر جهانی شدن بسیار خطیر و دشوار شده است. برای حل مسائل پیچیده ناشی از جهانیشدن مدیران باید به دانش روز مجهز و واجد توانمندی ها و ظرفیت های جدیدی شوند. سازمان ها باید به معماری مجدد ساختارها و فرآیند های خود بر اساس روابط جهانی اقدام کنند و طرحی تازه برای این دوران بیندیشند. مدیران سازمانها باید ضمن پاسخگویی به نیازهای محلی، منطقه ای و ملی به الزامات جهانی و بین المللی نیز پاسخ دهند. آنان باید در عرصه جهانی شدن «صرفا» تحت تاثیر نیروهای دیگر کشورها قرار نگیرند بلکه خود بتوانند بر دیگر کشورها اثر گذاری و این تعامل و تاثیر گذاری متقابل را جهت اهداف نهایی خود تنظیم نمایند.
در این صفحه، تعداد 98 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مدیریت جهانی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله