مقالات ISI سیستم کنترل مدیریت : 155 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
سیستم کنترل مدیریت (MCS)، سیستمی است که اطلاعات مشخصی را به منظور ارزیابی عملکرد منابع مختلف سازمانی مانند منابع انسانی، فیزیکی، مالی جمع آوری و استفاده می کند، همچنین این سازمان به مثابه یک کل استراتژی های سازمانی را در نظر می گیرد. رابرت N. آنتونی (2007) کنترل مدیریت به عنوان فرایندی تعریف شده است که در آن مدیران، دیگر اعضای سازمان را برای پیاده سازی استراتژی های سازمانی تحت تاثیر قرار می دهند. سیستم های کنترل مدیریت ابزارهایی برای کمک به مدیریت برای هدایت سازمان به سوی اهداف استراتژیک و مزیت رقابتی می باشد. کنترل مدیریت تنها یکی از ابزارهایی است که مدیران در اجرای استراتژی های مورد نظر استفاده می کنند. با این حال استراتژی ها از طریق کنترل های مدیریتی، ساختار سازمانی، مدیریت منابع انسانی و فرهنگ اجرا شده است. آنتونی و یانگ (1999) سیستم کنترل مدیریت را به عنوان یک جعبه سیاه و سفید را نشان دادند. جعبه سیاه اصطلاحی است که از آن برای توصیف یک عملیات که ماهیت دقیق آن را نمی توان مشاهده کرد، استفاده می شود. سیستم کنترل مدیریت شامل رفتار مدیران نیز می شود و این رفتارها را با معادلات نمی توان بیان کرد. لازم به ذکر است که اصطلاحات مدیریت حسابداری (MA)، سیستم حسابداری مدیریت (MAS)، سیستم های کنترل مدیریت (MCS)، و کنترل های سازمانی (OC) گاهی به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند.
در این صفحه، تعداد 155 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع سیستم کنترل مدیریت آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله