مقالات ISI نظم بازار : 153 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
از اساسي ترين موضوعات بازار، مساله رقابت است، چرا كه بازار بدون رقابت شكل نمي گيرد و حقوق مصرف كننده، تامين امنيت سرمايه گذار و توسعه ملي حاصل نمي شود. به اين ترتيب با تضمين كاركردي رقابت در جريان عرضه و تقاضا، در بازارهاي افقي و عمودي مشكلي پيش نمي آيد. به اين وضعيت كه تحت قواعد مداخله جوبانه دولت در تنظيم بازار رخ مي دهد «نظم بازار» گفته مي شود. به همين منظور براي سامان دادن به وضعيت بازار، اين دولت است كه با مقررات گذاري از يك سو نظام رقابت را در بازار طرح ريزي مي كند و از سوي ديگر با عنوان حقوق انحصار وارد مبارزه با رفتارهاي انحصارگرا مي شود.
در این صفحه، تعداد 153 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع نظم بازار آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله