مقالات ISI حل تعارض : 133 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تعارض زمانی رخ می دهد که دو یا چند نفراز افراد در مقابل یکدیگر قرار گیرند زیرا نیازها،خواسته ها، اهداف و ارزش های آنها متفاوت است . نکته مهم در اینجا این است که هر چندتعارض امری اجتناب ناپذیر است و به دلیل متفاوت بودن اهداف ، ارزشها و عقاید به وجودمی آید، ولی می توان آن را هدایت و به حداقل رساند و حل کرد. در هنگام مواجهه با تعارض اولین و مهمترین اقدام تجزیه و تحلیل تعارض است ، به گونه ای که برخی معتقدند که درصد حل تعارض ، تجزیه وتحلیل آن است . پس از تجزیه و تحلیل تعارض باید به حل آن پرداخت . بدین منظور روش های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از: 1- مذاکره 2- میانجیگری 3- داوری
در این صفحه، تعداد 133 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع حل تعارض آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله