مقالات ISI تقسیم کار : 123 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تقسیم کار یکی از ملزومات تجارت است و منبع وابستگی اقتصادی است. تقسیم کار فرایندی است که بوسیله آن روند تولید به مراحلی تقسیم می‌شود و برای هر مرحله ی ویزه کارگرانی تعیین می‌شود. وقتی هر فرد در بخشی مشغول به کار می‌شود و فقط برای خودش کار می‌کند نیروی او برای هر کار اجرایی قابل توجهی اندک می‌شود و کارش فعالیت در زمینه فراهم آوردن الزامات مختلف است. و هرگز اولویت و برتری در زمینه هنر خاصی بدست نمی‌آورد و نیرو و موفقیت اش همیشه یکسان نیست و شکست در این موارد ناگزیر منتهی به بدبختی و نابودی می‌شود . جامعه درمان و اصلاحی برای این ناراحتی‌ها فراهم می‌کند . از طریق پیوستگی نیروها نیروی ما بیشتر می‌شود. از طریق تقسیم کار توانایی ما افزایش میابد و از طریق کمک و یاری ما کمتر احساس بی پناهی برای خوشبخت شدن و دوبرابر سوانح می‌کنیم. ارمغان این نیروی اضافی توانایی و امنیت است که امتیازات جامعه محسوب می‌شوند. تقسیم کار باعث افزایش کیفی تولید می‌شود.
در این صفحه، تعداد 123 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تقسیم کار آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله