مقالات ISI فن آوری پیشرفته : 188 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تکنولوژی پیشرفته به نوعی از فن آوری اطلاق می شود که همواره مطابق با آخرین روش های علمی باشد. به عبارت دیگر تکنولوژی پیشرفته همواره پیشرفته ترین تکنولوژی موجود در هر عرصه ای می باشد. تولیدات و محصولات با فن آوری بالا به آن دسته از کالاهایی گفته می شود که شامل ترکیبی از صنایع الکترونیک پیشرفته و کامپیوتر پیشرفته باشد. تکنولوژی بالا یک پدیده بین المللی، بین قاره ای با استفاده از ارتباطات جهانی اینترنت است. تکنولوژی بالا اغلب به عنوان یک پدیده با ریسک بالا اما فرصت های زیاد با مزایای زیاد را فراهم می کند. تکنولوژی پیشرفته در مقابل تکنولوژی پایین تعریف می شود که اشاره به فن آوری ساده، اغلب سنتی و یا ماقبل مکانیکی دارد؛ برای مثال، یک چرتکه یک دستگاه محاسبه با فن آوری پایین است.
در این صفحه، تعداد 188 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع فن آوری پیشرفته آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله