مقالات ISI نگهداری و تعمیر اصلاحی : 118 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
نت اصلاحی به معنی رفع عیوب پس از وقوع آنهاست. فعالیت هایی هستند که به منظور حفظ تجهیزات در سطح استاندارد به هنگام بروز شکست و یا پدید آمدن عیوب انجام می شود. این فعالیت ها می توانند به منظور اصلاح و یا بهبود وضعیت تجهیزات بکار برده شوند.
در این شاخه نت امکان برنامه ریزی جهت تخصیص بهینه منابع و از بین بردن عیوب وجود دارد و می توان از انبار نمودن بیهوده ابزارآلات, تجهیزات, قطعات یدکی و مواد مصرفی جلوگیری نمود و با حداقل نیروی انسانی خدمات لازم را ارائه نمود..در این مرحله بایستی تعریف کار و ثبت اطلاعات به گونه ای باشد که مرتبط با مراکز هزینه تعریف گشته باشد . محاسبات مربوط به نفرساعت صرف شده ، مواد و قطعات مصرف شده ، سفارش قطعات ایجاد شده و سایر سیکل های هزینه ای از طریق این اطلاعات انجام می گردد . برای هر کار نت لازم است سوالات چه چیزی (what) ، توسط چه کسی (whom) ، در کجا (where) ، چه وقت (when) و چرا (why) مشخص باشد . برای جمع آوری این اطلاعات لازم است ورودی های صحیح ثبت اطلاعات جهت نگهداری کلیه سوابق و جزئیات مربوط به آنها و همچنین گزارش نویسی مورد بازنگری قرار گیرند . در بسیاری از موارد ، ثبت دقیق و کامل جزییات مربوط به فعالیت های روزمره نظیر روانکاری و تنظیمات جزیی ضروری می باشد . در سیستم صدور حکم کار ، برنامه ریزی از عناصر اصل سیستم می باشد ؛ برنامه ریز باید بتواند زمان ، مواد و نیروی انسانی را به تجهیزات اختصاص دهد . واحد برنامه ریزی بایستی به گونه ای برنامه ریزی حکم کار را انجام دهد که کار نت در محدوده زمانی تعریف شده انجام یابد و نیازمندیهای سیستم تولید و نگهداری و تعمیرات توامان پاسخ داده شود .
در این صفحه، تعداد 118 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع نگهداری و تعمیر اصلاحی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله