مقالات ISI تعیین اندازه دسته تولید : 144 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
برنامه ریزی تولید، فعالیتی است که شامل بهترین استفاده از منابع تولید برای ارضای اهداف تولید در طول یک دوره مشخص به نام افق برنامه ریزی است. یکی از پرکاربردترین زمینه ها در برنامه ریزی تولید مربوط به تعیین مقدار و دوره تولید محصولات است که به عنوان تعیین اندازه دسته تولید شناخته می شود. این برنامه مشخص می کند که کدام محصولات، به چه میزان و در کدام دوره باید تولید شوند. در تعیین این برنامه، مدل های تعیین اندازه دسته تولید کاربرد دارند.
در این صفحه، تعداد 144 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تعیین اندازه دسته تولید آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Hybrid simulated annealing and MIP-based heuristics for stochastic lot-sizing and scheduling problem in capacitated multi-stage production system

Comparing models for lot-sizing and scheduling of single-stage continuous processes : Operations research and process systems engineering approaches