مقالات ISI استراتژی رشد : 97 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
استراتژی رشد باعث می شود تا سرمایه‌گذاری در توسعه محصولات جدید و همچنین فروش به منظور مواجهه هرچه بیشتر با بازارهای در حال ظهور قرار گیرد. رشد، هدفی مشترک برای بسیاری از سازمان‌ها است که به‌عنوان هدف تجاری نیز شناخته می‌شود. یک کسب‌و‌‌کار ممکن است در تعقیب استراتژی رشد برای افزایش سهم بازار، بهبود بهره‌وری از طریق شاخص‌های اقتصادی یا افزایش درآمد باشد. استراتژی رشد IMI بر بازارهایی تمرکز دارد که یا این شرکت در آنها به عنوان رهبر بازار شناخته شود یا آن بازار پتانسیل این را دارد که IMI در آنها به رهبر تبدیل شود. موفقیت IMI دراین است که بتواند حاشیه سود بالاتری را (پس از کسر هزینه‌ها) به‌دست آورد و بتواند محصولات متمایزی تولید کرده و ارتباط نزدیک‌تری با مشتریان خود داشته باشد. در 5 سال گذشته هدف IMI تمرکز براین بازارها بوده است. این اهداف مبنای تمامی تصمیم‌گیری‌های سرمایه‌گذاری IMI و پشتیبان اهداف رشد آن برای تبدیل شدن به رهبر بازار بوده است.
در این صفحه، تعداد 97 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع استراتژی رشد آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله