مقالات ISI تحقیقات میدانی : 100 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
منظور از تحقیقات میدانی، تحقیقاتی است که موضوع مورد مطالعه در اختیار محقق قرار داشته باشد. اطلاق اصطلاح میدانی به مفهوم ارتباط مستقیم و رویارویی محقق با پدیده­های مورد مطالعه است. تحقیق میدانی اساساً برای مطالعه موضوع­ هایی مناسب است که نگرش ها و رفتارها از طریق آن به بهترین نحو در درون محیط ­های طبیعی آنها شناخته می ­شوند. تحقیق میدانی به خصوص برای مطالعه فرآیندهای اجتماعی که در طول زمان کامل می ­شوند مناسب است. برای یک محقق میدانی، معمولاً فرمول­ بندی قضایای نظری، مشاهده رویدادهای تجربی و ارزیابی نظری همگی جزء یک فرایند در حال پیشرفت به شمار می­ روند. اگر چه ممکن است فرمول­های نظری قیاسی جلوتر از مشاهدات واقعی قرار گیرند، معمولاً یک نظریه را کمتر می ­آزمایند و مبنا را بر آن می­ گذارند. به بیان دقیق­تر تا نظریه­ ها یا شناخت­ های تعمیم ­یافته را در جریان مشاهدات به وجود می­ آورند.

در این صفحه، تعداد 100 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تحقیقات میدانی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله