مقالات ISI تحقیقات بنیادی : 97 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تحقیقات بنیادی یک رشته مطالعه و پژوهش نظام مند و هدایت شده در راستای دانش و درک بیشترِ جنبه های بنیادینِ پدیده های بدون برنامهٔ خاص است. این تحقیقات که گاه تحقیقات مبنایى یا پایه اى خوانده مى شود، در جستجوى کشف حقایق و واقعیت ها و شناخت پدیده ها و اشیاء بوده، که مرزهاى دانش عمومى بشر را توسعه مى دهند و قوانین علمى را کشف نموده، به تبیین ویژگى ها و صفات یک واقعیت مى پردازند. دراین تحقیقات ممکن است نظریه اى انشاء شود یا اصول، فرضیه ها یا قضایاى نظریه اى مورد آزمایش قرار گیرد.
در این صفحه، تعداد 97 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تحقیقات بنیادی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله