مقالات ISI تحرک سرمایه : 134 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تحرک سرمایه به توانایی منابع مالی خصوصی برای حرکت در سراسر مرزهای ملی بمنظور دستیابی به بازده بالاتر گفته می شود. این تحرک به عدم وجود محدودیت ارز در جریانهای ورودی و جریانهای خروجی سرمایه بستگی دارد. تحرک سرمایه همچنین علاوه بر حرکت در مرزهای داخلی، به حرکت آزادانه سرمایه افراد، شرکت ها از یک کشوری به یک کشور دیگر اطلاق می شود. تحرک سرمایه معمولا زمانی اتفاق می افتد که سود و بازگشت سرمایه در یک نقطه ای از یک کشور یا بازار بالاتر از نقطه دیگر باشد. افراد،گروه ها و شرکت ها معمولا به دنبال بازارهایی می گردند که بتوانند بالاترین و راحت ترین سود را از سرمایه خود کسب نمایند.
در این صفحه، تعداد 134 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تحرک سرمایه آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله