مقالات ISI تصویر ذهنی از برند : 109 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
هدف نهایی از فرایند بازاریابی ایجاد روابط قوی با مشتریان وفادار و تبدیل مشتریان بی­تفاوت به مشتریان وفادار است. بنابراین تصویر­ذهنی نام و نشان تجاری نقش موثری را بازی می­کند. روابط اثرگذار و ایجاد شهرت در میان عموم به طور مثبتی برروی مشتریان اثرگذار است که می­توان از طریق فعالیت­های روابط عمومی باعث شد آن­ها به سمت شرکتی که تصویر­ ذهنی مطلوبی از آن دریافت کرده­اند کشیده شوند. بنابراین سوال اصلی این پژوهش عبارت است از: تاثیر تصویر ذهنی از نام و نشان تجاری و فعالیت­های روابط عمومی ادراک شده بر وفاداری مشتریان چگونه است؟
در این صفحه، تعداد 109 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تصویر ذهنی از برند آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله