مقالات ISI خود انگیزی : 98 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
خودانگیزش به طور خودانگیخته از نیازهای روان شناختی، کنجکاوی، و تلاشهای فطری برای رشد، حاصل می‌شود. وقتی افراد به صورت درونی با انگیزه می شوند، به خاطر علاقه، احساس چالشی که فعالیت خاصی ایجاد می کند، و " به خاطر لذتی که از آن می برند" رفتار می کنند. این رفتار به صورت خودانگیخته، نه به دلیل وسیله ای( بیرونی )، روی می دهد. در عمل، خودانگیزش، برای دنبال کردن تمایلات و به خرج دادن تلاش لازم برای پرورش دادن مهارتها و تواناییها، انگیزش فطری را تامین می کند. وقتی افراد به کارهایی مشغول می شوند و احساس شایستگی و خودمختاری می کنند، با گفتن " این کار جالب است " " این کار تفریح است " یا " من از انجام دان آن لذت ‌می‌برم" انگیزش درونی خود را ابراز می‌کنند. خودانگیزش، انگیزشی طبیعی است که به طور خودانگیخته از نیازهای افراد به شایستگی و خودمختاری به وجود می آید. بنابراین، رویدادهای بیرونی نمی توانند در افراد انگیزش درونی به وجود آورند، ولی می توان از آنها برای کمک کردن به انگیزش درونی ای که از قبل دارند، استفاده کرد. بنابراین با استفاده سنجیده از از رویدادهای بیرونی می توان علاوه بر انگیزش بیرونی افراد به انگیزش درونی آنها نیز کمک کرد. تقویت کردن انگیزش درونی، با ارزش است زیرا منافع زیادی را برای فرد به ارمغان می آورد که استقامت، خلاقیت، درک مفهوم، و سلامت ذهنی از آن جمله هستند.
در این صفحه، تعداد 98 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع خود انگیزی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله