مقالات ISI موقعیت هراسی(مرض انزواطلبی) : 138 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
آگورافوبیا یا موقعیت هراسی(بازار هراسی یا گذرهراسی یا هراس از مکانهای باز) از زیرمجموعه اختلال اضطراب است که به هراس و ترس مرضی از حضور در مکانهایی باز و شلوغ مثل سینما، مراکز خرید، پایانه‌های حمل و نقل عمومی و فرودگاه‌ها و پل و... که امکان خروج فوری و آسان آنها وجود ندارد، گفته می‌شود، اغلب به علت باز بودن و یا ازدحام زیاد محیط است. این نوع ترس معمولاً با افکار اضطرابی دربارهٔ غش کردن یا از دست دادن کنترل در حضور جمع همراه است و عمدتاً منجر به اجتناب از این محلها می‌شود. زمانی که افراد اضطراب های بالایی را تجربه می کنند و یا بعضا وسواس فکری و یا عملیشان عود می کند و دچار حملات افکار منفی قرار می گیرند دچار این حس می شوند البته بیشتر افراد خانه را برای خود محل آرامش می دانند و قطعا زمانی که دچار فشارهای زندگی می شوند این نیاز بیشتر می شود. کسانی که وسواس شان افزایش می یابد این مسئله را با شدت بیشتری احساس می کنند و دوست دارند بیشتر خانه باشند و از بیرون رفتن و روبرو شدن با شرایط بیرون واهمه پیدا می کنند.
در این صفحه، تعداد 138 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع موقعیت هراسی(مرض انزواطلبی) آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله