مقالات ISI مواجهه درمانی : 161 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
مواجهه درمانی موثرترین درمان اضطراب برای افرادی است که اختلالات اضطرابی دارند. مواجهه درمانی شامل تمرین و کار بر روی ترس‌ها برای کمتر شدن ترس است. مواجهه درمانی به شما کمک می‌کند مغزتان را دوباره آموزش دهید. این درمان تنها در مورد عادت کردن به ترس نیست بلکه مغزتان را دوباره آموزش می‌دهید تا ارسال سیگنال ترس را هنگام مواجهه با چیزی که خطر واقعی محسوب نمی‌شود، متوقف کند. درمانگرانی که از مواجه سازی استفاده می کنند، آسیب های روانی مبتنی بر اضطراب را بر حسب نظریۀ رفتاری سنتی و نظریۀ پردازش هیجانی در نظر می گیرند. درمان های مواجه سازی تجسمی و واقعی از نظریه های شرطی سازی حاصل شده اند. راهبرد درمانی، وارونه کردن وابستگی های تقویت یا تناقض روان رنجور است: تماس عمدی و طولانی با محرک های ترسناک (مواجهۀ طولانی) و ممانعت فعال از اجتناب مرتبط با آن(جلوگیری از پاسخ). بیماران در کوتاه مدت قطعاً دچار اضطراب بیشتری خواهند شد ولی از طریق فرایند خاموشی ، مطمئناً در بلند مدت کاهش اضطراب و اجتناب را تجربه خواهند کرد.
در این صفحه، تعداد 161 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مواجهه درمانی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله